Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių universitetu

0
40

DSC09365Balandžio 30 d. renginyje „Šiaulių universiteto diena Telšių „Džiugo“ gimnazijoje“ pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Šiaulių universiteto ir Telšių rajono savivaldybės. Sutartį pasirašė Šiaulių universiteto laikinasis rektorius Donatas Jurgaitis ir Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva.

Pagrindinis sutarties tikslas — plėtoti abipusę partnerystę akademinėje, kultūrinėje ir kitose veiklos srityse, ugdant aktyvią, pilietišką visuomenę, skatinant Telšių rajono gyventojų iniciatyvumą ir verslumą. Pasak mero Vytauto Kleivos, Savivaldybė įsipareigojo teikti pasiūlymus dėl studijų programų rengimo, kartu vykdyti tarptautinius ir nacionalinius projektus, spręsti aktualius švietimo klausimus Telšių rajone ir kt. Donatas Jurgaitis, Šiaulių universiteto laikinasis rektorius, išreiškė viltį, kad pasirašyta sutartis neliks gulėti stalčiuje, o duos produktyvių rezultatų tiek Telšių rajono, tiek Šiaulių universiteto akademinei bendruomenei.

Renginyje „Šiaulių universiteto diena Telšių „Džiugo“ gimnazijoje“ mokiniai ir mokytojai iš Telšių rajono mokyklų susipažino su studijų galimybėmis Šiaulių universitete, jo išskirtinumu, studijų programomis. Šiaulių universiteto studijų prorektorius doc. Dr. Juozas Pabrėža skaitė paskaitą apie tarmes Šiaulių regione ir Lietuvoje, parenša Jurgita Armalienė Mero patarėja ryšiams su visuomene.

Telšių.info