Pirmadienio vakarą gedimas rekonstruojamame stadione pasėjo telšiškių nerimą

0
34

telsiu-stadionasVėlų pirmadienio vakarą telšiškių nerimą pasėjo iš Telšiuose, Birutės g. esančio rekonstruojamo stadiono sklindantys sirenos garsai, vis pasigirstantis balsas „prašome evakuotis“. Siekdami išsiaiškinti situaciją ir sužinoti realią kylančio pavojaus grėsmę, baimindamiesi dėl savo saugumo, tiek bendruoju pagalbos telefonu 112, tiek tiesiogiai Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams vis skambino Birutės ir aplinkinių gatvių gyventojai. Diskusija apie įtartinus garsus užvirė ir socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje, kur buvo bandoma išsiaiškinti „evakuacijos“ priežastį.

Netrukus paaiškėjo, kad kaukiančios sirenos ir balso įrašas pasigirdo rekonstruojamame stadione įvykus gedimui ir suveikus priešgaisrinei signalizacijai. Pareigūnai gyventojus nuramino, o apie gedimą informavo atsakingus asmenis, kurie po kurio laiko jį pašalino.

Pareigūnai dėkoja, kad gyventojai reaguoja į įtarimą keliančius garsus ir apie juos informuoja policiją. Visi raginami bet kokiu atveju, pastebėjus įtartiną asmenį, įtartiną daiktą ar garsą, nedelsiant apie tai pranešti bendruoju pagalbos centro telefonu 112.

Telšių apskr. VPK informacija