Pirmojo šaltuko spąstai vairuotojams

0
85

DSC05622Ankstyvą lapkričio 13-osios rytą vykstantiems magistraliniu keliu Šiauliai – Palanga gamta pateikė netikėtą ir tikrai ne labai malonią staigmeną – ne vienas automobilis ant slidaus kelio prieš vairuotojo valią pradėdavo daryti suktukus, vos tik stipriau spustelėjus greičio pedalą. Ne vienas iš tolėliau važiavęs vos spėjo į darbą ar užsibrėžtu laiku pasiekė kitą kelionės tikslą.

O kai kam ir nepasisekė, nors, iš dalies, eismo įvykiai baigėsi tikrai laimingai. Juose žmonės nenukentėjo, tik daugiau ar mažiau apgadinti automobiliai. Telšių rajone kelių kilometrų kelio Šiauliai – Palanga atkarpoje apie pusę aštuonių ryto įvyko du techniniai eismo įvykiai. Ant tilto per Virvytės upę į atitvarus atsitrenkė automobilis „VW Passat“, už kelių kilometrų į negilų, bet sklidiną vandens pakelės griovį „sėkmingai“ nulėkė „Mercedes“ markės automobilis.

Telšių aps. VPK pareigūnai įspėja vairuotojus, kad tokių klastingų rytų bus vis dažniau. Neskubėkite, į kelionę išvykite truputį anksčiau, nei vasarą. Dar kartą pagalvokite ir patikrinkite, ar jūsų automobiliai „apauti“ tikrai geromis, žiemos sąlygomis važiuoti tinkamomis padangomis. Linkime visiems saugios kelionės, praneša Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyrius.

DSC05621

Telšių.info