Plungiškių stalo tenisininkų pasiekimai

0
68

Baigėsi 2010-2011 metų Lietuvos stalo teniso komandinis čempionatas, kuriame dalyvavo keturios Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ komandos.

      
„Žemaite-1“ komanda, kurią sudarė Stanislovas Ivanauskas, Deividas Razgus, Algirdas Stancelis ir Petras Ubartas, žaidė III-oje lygoje ir finale dėl 7-12 vietų. Laimėję visus 3 susitikimus prieš antrąją Vilniaus ir  Vilkaviškio komandas, užėmė 10 vietą iš 24 komandų.
           
„Žemaite-2“ komanda (Juozas Jakštas, Algimantas Krajinas, Arūnas Tumas ir Povilas Sakalauskas) dalyvavo IV-os lygos varžybose ir finaliniame etape Vilniuje laimėjo 2 susitikimus iš 3. Keturioms komandoms surinkus po lygiai taškų, mūsų komanda iškrito į penktąją lygą.
           
Žymiai geriau žaidė „Žemaite-3“ komanda (Petras Norkus, Žydrūnas Vaitkevičius ir Vidas Balčiūnas). Ji praėjusį sezoną iškovojo teisę žaisti IV-oje lygoje. Na, o šiais metais turėjo daug galimybių patekti ir į trečiąją. Finale dėl perėjimo į aukštesnę lygą lemiamą susitikimą pralaimėjo Kauno raj. Garliavos komandai, kurioje žaidė buvęs Plungės klubo žaidėjas Vaclovas Stankus.
           
Pirmą kartą V-oje lygoje dalyvavo naujai susibūrusi „Žemaite-4“ komanda: Leonas Pečkauskas, Dainius Gotautas, Jonas Juzaitis ir Vincas Lauraitis. Komanda iškovojo ne vieną pergalę. Tačiau Stalo teniso asociacijai sumažinus V-os lygos komandų skaičių nuo 50 iki 24, jai kitą sezoną teks žaisti VI-oje lygoje.
           
Šiuo metu  vyksta Žemaitijos pirmenybės, kur I-oje lygoje dalyvauja dvi klubo komandos. Tai iš klubo žaidėjų plateliškių Deivido Razgaus, Valdo Vaitkaus ir Povilo Sakalausko sudaryta Platelių komanda ir  „Žemaite-1“ komanda, kurią sudaro Algirdas Stancelis, Algimantas Krajinas, Žydrūnas Vaitkevičius, Stanislovas Ivanauskas ir Petras Norkus. Šiai komandai sekasi  geriau, nes, iškovojusi 5 pergales, ji užima 5-8 vietas.
           
Vyresni  kaip 35 m. klubo žaidėjai ruošiasi Lietuvos veteranų čempionatui, kuris vyks Kaune š. m. gegužės 28 -29 dienomis.
           
Klubas dėkingas Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktoriui Audriui Misiūnui už sudarytas sąlygas treniruotis, rengti varžybas ir populiarinti stalo tenisą Plungėje.

 

 

Telšių.info