Plungės teritorinė darbo birža vykdo renginių ciklą absolventams „Būk matomas“

0
48

apsolventaiAbsolventai Plungės teritorinėje darbo biržos duris praveria ne tik vasarą, tačiau liepos mėnesį jų sulaukiama daugiausiai. Štai ir šiais metais sausio mėnesį registravosi 56, o liepos mėnesį net 422 absolventai, t.y per mėnesį daugiau nei pusė visų šiais metais registruotų absolventų. Mažeikių skyriuje – 160, Plungės skyriuje – 116, Telšių skyriuje – 146. Pernai liepos mėn. buvo registruoti 427 absolventai.

Darbo birža per liepos mėnesį jau tarpininkavo įdarbinant 60 absolventų, 2012 m. liepa – 38.

Nuo liepos 15 d. iki rugpjūčio 30 d. visoje Lietuvoje organizuojamas renginių ciklas absolventams „Būk matomas“, kuris atkreipia dėmesį į ką tik baigusius mokslus jaunuosius specialistus. Renginiai absolventams vyksta ir Plungės teritorinės darbo biržos aptarnaujamoje Telšių apskrityje. Jų metu siekiama ne tik padėti sparčiau integruotis absolventams į darbo rinką, bet ir kiekvienam skirti individualų dėmesį, patarti ir padėti rasti geriausias profesines galimybes, supažindinti su darbo paieškos būdais, skatinti jaunuolius planuoti savo karjerą, ugdyti asmenines savybes ir gebėjimus, supažindinti darbdavius su naujais specialistais. Renginiuose dalyvauja ir su absolventais bendrauja darbdaviai, savivaldybių jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų koordinatoriai, darbo biržos darbuotojai, Valstybinės darbo inspekcijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, VŠĮ Mažeikių „Versli karta“, VŠĮ „Versli Lietuva“, Mažeikių verslininkų asociacijos, Telšių r. smulkiųjų verslininkų asociacijos atstovai. Vyksta įvairios diskusijos įsidarbinimo klausimais, darbdaviai pristato savo reikalavimus darbuotojams, o absolventai išsako savo pageidavimus darbui. Jau praėjusių renginių metu įvyko konkretūs darbdavių ir absolventų susitarimai dėl įsidarbinimo.

Kviečiame absolventus (ne tik registruotus darbo biržoje), darbdavius, socialinius partnerius bei visuomenines organizacijas, visiems kurie ieško darbo ar ieško darbuotojų apsilankyti darbo biržos organizuojamuose renginiuose, kurie vyks: 
Rugpjūčio 14 d. 13 val. Plungės skyriuje; 
Rugpjūčio 22 d. 13 val. Mažeikių skyriuje; 
Rugpjūčio 27 d. 13 val. Telšių skyriuje.

Su išsamesniu renginių planu, kiek registruota absolventų, kiek jų įsidarbino ir kitomis aktualijomis galite susipažinti Plungės Teritorinės darbo biržos internetinėje svetainėje skyrelyje Naujienos.

Plungės teritorinės darbo biržos Darbo išteklių skyriaus informacija