Praėjusią savaitę priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai vyko į daugelį įvykių

0
124

Balandžio 23 dieną 06:03 val. iš pil. E. B. gautas pranešimas, kad važiuojant pakelėje pastebėtas apsivertęs automobilis kelyje Varniai-Laukuva, Varnių sen., Telšių r. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms aptiktas a/m VW Polo valst. Nr. DDD – 245 apsivertęs griovyje, viduje žmonių nebuvo.

Balandžio 05 dieną 11:31 val. iš pil. T. G. gautas pranešimas, kad dega lengvasis automobilis dega Birutės g. 36, Telšiai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms degė a/m variklio skyriuje. A/m BMW. Gaisro metu išdegė variklio skyriaus degios dalys, apdegė variklio dangtis, apsilydė priekinės lempos ir grotelės.

Balandžio 24 dieną 23:35 val. iš neprisistačiusio pil. gautas pranešimas, kad dega garažas Tryškių g. 4F, Telšiai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms įvažiavimo vartai į turgų buvo užrakinti. Pjūklu nupjauta spyna, patekta į teritoriją. Gaisro vietoje degė turgaus paviljono pastatas (5×30 m), viena dalis mūrinė, kita skardinė, stogas dengtas šiferiu. Gaisro metu sudegė ir įgriūvo mūrinio pastato dalies stogas, sudegė viduje buvęs automobilis Opel Sintra (išregistruotas) ir automobilinė priekaba, apie 3 kubai malkų, namų apyvokos daiktai, 3 dujų balionai po 50 l. Kita pastato pusė išsaugota, lieta vandeniu. Taip pat išsaugotas nuo gaisro vietos 2 m atstumu esantis pastatas (5×25 m), jis lietas vandeniu.

Balandžio 26 dieną 16:16 val. iš pil. R. A. gautas pranešimas, kad šalia namo kažkas dega Valančiaus g. 18, Telšiai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms vyko kontroliuojamas atliekų deginimas, atstumai išlaikyti, pavojaus nėra.

Balandžio 28 dieną 01:11 val. iš neprisistačiusio pil. gautas pranešimas, kad miestelio centre dega laužas Degaičių g. 5, Degaičių k., Degaičių sen., Telšių r. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms ir atlikus žvalgybą, atviroje teritorijoje iš akmenų padarytoje laužavietėje ruseno degusio laužo žarijos. Gaisrui kilti pavojaus nebuvo.

Balandžio 28 dieną 08:18 val. iš pil. A. B. gautas pranešimas, kad deginamos šiukšles, dūmai eina į kiemą Lesikų g. 25, Kirklių k., Upynos sen., Telšiai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms moteris, savo kieme kūreno laužą, kilti gaisrui pavojaus nėra.

Balandžio 28 dieną 21:28 val. iš GMP darbuotojos gautas pranešimas, kad reikalinga ugniagesių pagalba ištraukti užklimpusį medikų automobilį Dadotkų., Nevarėnų sen., Telšių r. Vykstant į vietą, Nevarėnų UK taip pat įklimpo purve. Į pagalbą atvyko ūkininkas su traktoriumi, kuris ištraukė užklimpusį Nevarėnų UK automobilį bei medikų automobilį.

Balandžio 28 dieną 23:17 val. iš pil. Š. gautas pranešimas, kad iš trečio aukšto balkono nori iššokti vyras Stoties g. 33, Telšiai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms žmogaus balkone nesimatė, ugniagesiai pateko į butą, žmogus pats atidarė duris. Ugniagesiai gelbėtojai ramino žmogų kol atvyko policijos pareigūnai ir medikai.

Balandžio 29 dieną 12:27 val. iš pil. K. M. gautas pranešimas, kad dega žolė važiuojant link Rainių k., Luokės g. Telšiai. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms žolė užgesinta 3 arų plote, išdegė 4 arų plote.

Balandžio 29 dieną 12:27 val. iš neprisistačiusio pil. gautas pranešimas, kad dega žolė laukuose S. Daukanto g. Tryškiai., Tryškių sen., Telšių r. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms žolė užgesinta 20 arų plote, išdegė 80 arų plote.

Vilius Končius
Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos
Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorius