Prekybos centre ,,IKI“ sulaikytas asmuo, nesusimokėjęs už prekes

0
74

Lapkričio 25 d. apie 10 val. 30 min. buvo gautas pranešimas, kad Plungės g. esančiame prekybos centre ,,IKI“ apsaugos darbuotojai susilaikė asmenį, nesusimokėjusį už prekes. Policijos pareigūnai  asmenį pristatė į Telšių aps. VPK. Paaiškėjo, kad tai A. Ž., gimęs 1974 m., kuris bandė išsinešti  1 l talpos degtinės butelį, kurio vertė 36,99 Lt. Asmeniui alkotesterio pagalba buvo nustatytas 1.52 promilių girtumas. Surinkta medžiaga pagal LR ATPK 50 str. Prekė gražinta į prekybą.

Kiti įvykiai

Lapkričio 25 d. 19.15 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšiuose, Sedos g. pas pranešėjos sūnų atėjo draugas, išgėrė ir nebegali išprašyti iš namų. Pranešėja prašo policijos pagalbos. Nuvykus konfliktas išspręstas vietoje, svečias išėjo.

Lapkričio 25 d. 19.28 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšių r., Degaičių sen. pavogti automobilio ,,Audi“ dokumentai, vairuotojo pažymėjimas, 30 Lt, asmens dokumentas. Pranešėjas atvykęs iš Latvijos pas draugą, ten vartojo alkoholinius gėrimus ir pastebėjo, kad dingo nurodyti
asmeniniai daiktai. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Lapkričio 25 d. 20.30 val. Telšių r., Viekšnalių k. piliečio Z. G., gim. 1945 m., namuose rasti 2 buteliai po 2 litrus, pripildyti skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo.

 

Telšių.info