Prevencinis renginys „Būk saugus“ Telšių rajono mokyklose

0
64

Kasdien girdime apie skaudžius eismo įvykius tamsiuoju paros metu, kuriuose nukentėję pėstieji, dviratininkai, vadeliotojai neturėjo atšvaitų ar netinkamai juos dėvėjo ir buvo vairuotojų pastebėti pernelyg vėlai. 

Siekdami vaikus skatinti segėti atšvaitus ar kitus šviesą atspindinčius elementus, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistė Aušra Noreikaitė, apylinkės inspektorių veiklos grupės tyrėjai Andrius Adomavičius ir Vaidas Piktužis šių metų gruodžio 5-9 dienomis organizavo prevencinius renginius „Būk saugus“ Telšių rajono mokyklose: Nevarėnų vidurinėje mokykloje, Mitkaičių pradinėje mokykloje, Ubiškės pradinėje mokykloje ir Buožėnų pagrindinėje mokykloje.

Renginių metu buvo tikrinama, kaip vaikai dėvi atšvaitus, ateidami į mokyklą. Neturintiems šviesą atspindinčio elemento pareigūnai dalino atšvaitukus. Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai prevencinių renginukų metu vaikams dar kartą priminė kaip, kur ir kodėl turi būti segimi arba dėvimi atšvaitai.

Džiugu, jog vis daugiau moksleivių ir jų pedagogų įsitraukia į akciją.

 

Telšių.info