Puiki „TIHĖS“ šventinė dovana komandos fanams

0
50

Gruodžio 23 d. Telšių krepšininkai sužaidė dar vienas RKL čempionato rungtynes. Šį kartą savo sirgalių akivaizdoje po atkaklios ir dramatiškos kovos telšiškiai vieno taško skirtumu(74:73) įveikė Raseinių „Rasai“ komandą bei padovanojo gražią Kalėdinę dovaną savo aistruoliams bei rėmėjams. Rungtynių pradžia telšiškiams klostėsi sunkiai. Gerai sukomplektuota varžovų komanda pirmame

kėlinuke žaidė solidžiai ir laimėjo pirmą ketvirtį penkių taškų persvara. Antrame kėlinuke(16:16) vyko lygi kova ir rungtynėms įpusėjus telšiškiai turėjo tą patį penkių taškų deficitą. Trečio kėlinuko metu Telšių krepšininkai perėmė inciatyvą įsavo rankas ir laimėjo trečią ketvirtį rezultatu(22:15)

Likusioje rungtynių atkarpoje aikštelėje vyko tikra drama. Mūsų komanda, likus žaisti tris minutes turėjo 9 taškų persvarą, tačiau raseiniškiai nesiruošė nuleisti rankų,gerai sužaidė kelių minučių atkarpą, ir iki rungtynių pabaigos likus 7 sekundėm pirmavo vieno taško skirtumu. „Tichės“ komandos treneris A. Vaškys buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Telšių krepšininkai idealiai išpildė trenerio sugalvotą paskutinės atakos planą ir M. Norkus pelnė pergalingus taškus.

Svečiai turėjo dar 3 sekundes surengti paskutinę ataką, tačiau lemiamas jų metimas buvo netaiklus ir telšiškiai šventė pergalę 74:73.

Telšių komandoje nesulaikomas buvo M. Norkus-32 tškai ir net 38 naudingumo balai. E. Gumuliauskas-22 taškai ir 27 naudingumo balai.