Ryškėnų komanda – gatvės krepšinio nugalėtoja

0
60

Praėjusią savaitę Telšiuose, Stoties gatvės daugiabučio namo kieme įvyko Telšių miesto rajono vaikų ir jaunimo gatvės krepšinio turnyras ,,3×3“. Nors norą dalyvauti ir užsiregistravę iš anksto buvo daugiau, atvyko ir varžybose dalyvavo šešios komandos: Stoties ,,Liūtai“, Stoties gatvės, Telšių vaikų globos namų, S. Daukanto gatvės, Ryškėnų k. ir Janapolės ,,No problem!“ komandos, informuoja Telšių apsk. VPK.

III vietą laimėjo S. Daukanto gatvės komanda: Justas Kniuras, Vilius Matutis, Dovydas Žimkus ir Julius Jonuška.

II vietą užėmėJanapolės ,,No problem!“ komanda: Deivydas Želvys, Bronius Pleškys, Alfredas Bagočius ir Paulius Valius.

I-ąją vietą ir nugalėtojų taurę iškovojo jaunimas iš Ryškėnų: Robertas Kniuras, Rokas Paulauskas ir Edgaras Šukys.

Kitais metais turnyras bus organizuojamas pas nugalėtojus.

Turnyro metu surengtas ir tritaškių konkursas. Trečiąją vietą laimėjo S. Daukanto g. komandos žaidėjas Justas Kniuras, antrasis buvo Stoties gatvės komandos atstovas Edgaras Štramaitis. Taikliausiai tritaškius mėtė Ryškėnų atstovas Edgaras Šukys. Vaikinas buvo apdovanotas rėmėjų įsteigtu prizu – mobilaus ryšio telefonu.

Akies ir rankos taiklumą jaunimas išbandė ir baudų metimo rungtyje. III vietą užėmė Mantas Vaičiulis, antrasis buvo Rimantas Staponkus. Taikliausias baudas mėtė – 7 iš 10 pataikė Julius Jonuška. Nugalėtojai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais – ,,Lego“ konstruktoriaus.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, prizininkai – atminimo medaliais. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas ir asmeniškai renginio organizatorius Arūnas Pakalniškis, Prevencijos poskyrio nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės vyresnysis specialistas už prizus, finansinę paramą, dalyviams paruoštas vaišes nuoširdžiai dėkoja rėmėjams: UAB ,,Info Arka“, UAB ,,2 B. PACK“, B. Zalepūgos firmai, UAB ,,A. Arys & CO“, A. Baranauskio individualiai įmonei, UAB ,,Krantas Travel“ IĮ ,,Tolimosios kelionės“, UAB ,,Jonsiga“, UAB ,,Ropokalnis“, A. Baltmiškio firmai ,,Spaudos lankas“.

Turnyras organizuotas vykdant prevencines programas vaikų ir jaunimo užimtumui plėtoti, skatinti aktyvų vasaros poilsį, propaguojant sveiką gyvensenos būdą, žalingų įpročių prevenciją, taip pat propaguojant policijos pareigūnų ir jaunimo glaudų bendradarbiavimą. Kad toks renginys jaunimui patiko ir reikalingas rodo tai, kad dalyviai patys kitą mėnesį paprašė surengti tinklinio turnyrą, skelbia Telšių policija.

 

Telšių.info