Savaitgalio eismo įvykiai ir kiti pažeidimai Telšių rajone

0
100

policija-bendraVasario 6-8 d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai užfiksavo ir už įvairius Kelių eismo taisyklių pažeidimus administracinių teisės pažeidimų protokolus surašė 40-čiai pažeidėjų. Iš jų nustatytas vienas neblaivus automobilio vairuotojas ir vienas – dviratininkas. Dar vienas pilietis už automobilio vairo sėdo neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonių.

Vasario 6 d., 20.15 val., Telšiuose, Birutės-Kęstučio gatvių sankryžoje, 1999 metų laidos automobilio „VW Passat“ 38 metų vairuotoja (gyv. Telšių r., Purplių k.) sustojo praleisti pagrindiniu keliu važiuojančių automobilių. Rodęs posūkio signalą į kairę, nenustatyto automobilio vairuotojas staiga pakeitė važiavimo kryptį ir pradėjęs važiuoti tiesiai susidūrė su pradėjusiu važiuoti moters vairuojamu automobiliu, jį apgadino ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Vasario 8 d., 19.21 val., Telšių r., Varniuose, 2006 metų laidos automobilio „Opel Astra“ 19 metų vairuotojas (gyv. Telšių r., Sakalų k.) partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusią stirną. Eismo įvykio metu apgadintas automobilis, žmonės nenukentėjo, stirna nugaišo.

Siekiant užtikrinti savo ir kitų eismo dalyvių saugumą, policijos pareigūnai ragina gatvėse ir keliuose elgtis atsakingai, nevairuoti transporto priemonių išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių bei psichotropinių medžiagų, nepažeidinėti kitų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Telšių apskr. VPK informacija