Slaptos kameros, atitinkančios kiekvieno poreikius

0
41

slaptos kamerosSlaptos kameros ilgą laiką siejosi su didelio turto ar itin svarbių žmonių apsauga. Šiandien slapta sekimo sistema taip išpopuliarėjo, kad daugelis žmonių slaptas kameras montuoja savo namuose ar automobilyje. Slaptos kameros padeda mums stebėti žmones (gyvūnus ar reiškinius) slapta – galime žinoti, kas vyksta tuomet, kai mūsų nėra tam tikroje vietoje. Slaptos kameros naudingos siekiant sužinoti, ar namų tvarkytoja kokybiškai atlieka savo darbą, ar auklė neskriaudžia prižiūrimų vaikų, ar statybininkai nesikėsina į jūsų turtą (jei įvyksta vagystė, vaizdo įrašas yra puikus įrodymas teisme) ir pan.

Teigiama, kad slaptas kameras išgarsino filmai apie Džeimsą Bondą. Šiuose filmuose slaptos kameros buvo slepiamos rašiklyje, kaklaraištyje ir pan. Šiandien daugelis žmonių slaptas kameras naudoja kaip namų ar tam tikros įstaigos saugumo sistemos dalį. Šios kameros dažniausiai naudojamos bendroje sistemoje su durimis ir langais, kurie turi naujoviškas specialias spynas, su langų ir durų davikliais ar su apsauginės signalizacijos sistema.

Slaptos kameros gali būti įvairių rūšių ir tipų, tačiau šiandien yra skiriami du pagrindiniai stebėjimo slapta būdai. Daugelis parduotuvių, bankų ar kitų viešųjų įstaigų įsirengia stebėjimo sistemą, kuri yra kontroliuojama per tam tikrą nuotolį apsaugos kompanijos. Tai ypač patikimas būdas, gebantis užtikrinti greitą reakciją į nelaimes ar pavojus. Tačiau šis būdas yra gana brangus. Žmonės, montuojantys slaptas kameras savo būste, dažniausiai renkasi įvairias stebėjimo sistemas su slaptomis kameromis, kurios įrašus perduoda centralizuotam įrašymo įrenginiui, esančiam tame pačiame name. Šiuos įrašus ar vaizdą galima matyti ir per atstumą, tačiau reikia interneto ryšio. Slaptos kameros padeda užtikrinti jūsų saugumą, kadangi paprastas vaizdo kameras bei įrašymo įrenginius įsilaužėlis gali lengvai sunaikinti, o slaptos kameros užtikrina, kad vaizdas jūsų patalpoje bus įrašinėjimas be jokių trikdžių.

Šiandien slaptų kamerų pritaikymo galimybės yra itin plačios. Slaptos kameros gali būti labai mažos ir montuojamos įvairiuose įrenginiuose ir prietaisuose, be to, daugelis šių kamerų turi mikfrofoną ir gali įrašyti garsą. Slapta kamera turėtų būti pasirinkta priklausomai nuo įvykio, kurį norite stebėti, pvz., namuose tinka įvairios slaptos mini kameros, kurios būna įmontuotos į laikrodžius, tušinukus ar kitus daiktus, o slaptam stebėjimui lauke žmonės dažniausiai renkasi įvairias mažų matmenų kameras, kurios būna įmontuotos į raktų pakabukas, laikrodžius, švarkus ir pan. Daugelis šiandien parduodamų kamerų filmuoja spalvotai ir garantuoja itin aukštos kokybės vaizdą, o nufilmuotą (ar nufotografuotą) medžiagą galima iškart peržiūrėti kamerą prijungus USB laidu prie kompiuterio

Šiandien slaptos kameros yra itin patogios, pvz., slapta kamera, įmontuota rašiklyje, pradeda filmuoti jums nuspaudus mygtuką, o dar vienas paspaudimas filmavimo režimą išjungia, o nufilmuotas vaizdas įrašomas į vidinę atmintį. Slapta kamera, įmontuota durų akutėje, niekuo nesiskiria nuo įprastos durų akutės, todėl galėsite būti tikri, kad apie tokią kamerą niekas nesužinos. Šiandien ypač vertinamos slaptos kameros laikrodžiuose, kurie užtikrina itin aukštą vaizdo ir garso įrašymo kokybę ir gali filmuoti visą parą.

Kasdien įvyksta įvairių nelaimių, todėl vis daugiau žmonių nori užtikrinti savo, savo turto ir savo artimųjų saugumą – į pagalbą pasitelkiamos įvairios slapto stebėjimo kameros, kurios šiandien atitinka kiekvieno lūkesčius. Įmonės, prekiaujančios slapto stebėjimo sistemomis, visuomet suteiks kokybišką konsultaciją ir padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią slaptą kamerą.