Stalo teniso turnyras treneriui V. Giedraičiui atminti

0
5

Gruodžio 4 d. Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko tarptautinis Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo 169 dalyviai.

Varžybas organizavo Telšių sporto ir rekreacijos centras (SRC) ir Telšių stalo teniso sporto klubas „Vytas”.

Sekmadienį į Telšių sporto ir rekreacijos centrą susirinko gausus būrys stalo teniso aistruolių pagerbti Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo.

Turnyro atidarymo iškilmėse dalyvavęs Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva pasidžiaugė gausiu būriu dalyvių ir giliomis stalo teniso tradicijomis Telšiuose.

Prie sveikinimų prisidėjo Tarybos narys Valdas Zykas, Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas, tarptautinės kategorijos teisėjas Romualdas Franckaitis.

Renginio metu padėkos raštais apdovanoti stalo tenisą populiarinantys telšiškiai Gražina Jonušienė, Antanas Vaškys, Juozas Simanauskas.

Minint pirmąsias trenerio V. Giedraičio mirties metines, tylos minute pagerbtas jo atminimas. Nuvežta gėlių ant jo kapo, uždegta žvakių.

Rezultatai

Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo tarptautiniame stalo teniso turnyre be gausaus būrio telšiškių dalyvavo stalo tenisininkai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Raseinių, Plungės, Kretingos, Gargždų, Joniškio, Kelmės, Salantų bei Latvijos bei Rusijos (Kaliningrado srities). Iš viso 169 dalyviai.

Moterų grupėje I vietos nugalėtoja tapo Auksė Gecevičiutė (Gargždai), II vietoj liko Sniegina Dubrovienė (Klaipėda), III vieta atiteko Karolinai Vaičiulytei (Laukuva).

Vyrų grupėje I vietą iškovojo Valdas Martinkus (Panevėžys), II vietą – Marius Juodiška (Kaunas), III vietą – Mantas Andriuška (Kelmė).

2003 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje I vieta atiteko Lukui Rimkui (Telšiai), II vieta – Lukui Kvietkui (Klaipėda), III vieta – Domantui Kalinui (Šiauliai).

2002 m. gimusių ir jaunesnių mergaičių grupėje I vietą iškovojo Augustė Melaikaitė (Panevėžys), II vietą – Domantė Aukštakytė (Telšiai), III vietą – Karolina Kuznecova (Akmenė).

1999 m. gimusių ir jaunesnių mergaičių grupėje I vietą pelnė Erika Satkevičiūtė (Panevėžys), II vietą – Paula Prielgauskaitė (Akmenė), III vietą – Dovilė Račkauskaitė (Laukuva).

1994 m. gimusių ir jaunesnių berniukų grupėje nugalėtoju tapo Dovidas Bagdonas (Laukuva), II vieta atiteko Laimonui Vaivadai (Laukuva), III vieta – Romučiui Franckaičiui (Joniškis), IV vieta – Pauliui Keiniui (Telšiai).

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Telšių sporto ir rekreacijos centro diplomais ir taurėmis bei turnyro rėmėjų prizais.

 

Telšių.info