Startuoja saugaus eismo konkursas ,,Saugiausia klasė 2011“

0
88

Lietuvos kelių policijos tarnyba ir Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras antrus metus iš eilės skelbia ir vykdo Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų saugaus eismo konkursą „Saugiausia klasė“. Jame kviečiami dalyvauti bendrojo lavinimo mokyklų 9-11 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius kelyje elgtis atsakingai, įtraukti juos į saugaus elgesio kelyje ugdymo procesą, formuoti pozityvų požiūrį į žmogiškąsias vertybes, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia nepilnamečiai, skaičių.

Konkursas vykdomas š. m. spalio 1-gruodžio 31 d. Jo nuostatai yra patalpinti Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos kelių policijos tarnybos interneto svetainių (http://www.policija.lt/, http://www.lkpt.lt/) reklamjuostėse.

Registracija dalyvauti konkurse vyksta š. m. rugsėjo 20-30 d. Klasė, norinti dalyvauti šiame konkurse, užpildo registracijos anketą, esančią Lietuvos kelių policijos tarnybos interneto svetainėje www.lkpt.lt/anketa, ir ją išsiunčia el. paštu lkpt@policija.lt.

Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų saugaus eismo konkurse „Saugiausia klasė 2011″ nugalėjusi klasė bus apdovanota konkurso diplomu ir 3-5 dienų pažintine kelione į vieną iš Europos miestų.

Antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams (klasėms) bus įteikti konkurso diplomai ir dovanos. Konkurso diplomai ir prizai gali būti skiriami ir atskirų originaliausių praktinių kūrybinių užduočių atlikėjams.

Konkurso apdovanojimų renginys numatomas organizuoti iki 2012 m. balandžio 6 d. Lietuvos kelių policijos tarnyboje.

Kviečiame mūsų šalies bendrojo lavinimo mokyklų 9-11 klasių mokinius aktyviai dalyvauti konkurse „Saugiausia klasė 2011″. Kartu linkime originalių kūrybinių minčių ir būti saugiems kelyje.
Konkurso nuostatai ir originalus tekstas patalpinti Policijos departamento internetiniame puslapyje www.policija.lt

 

 

 

Telšių.info