Tarpgatvinių salės futbolo turnyro nugalėtojai – FK „Žemaitis“

0
38

NUO 237Balandžio 13 d. finišavo Telšių rajono moksleivių tarpgatvinių salės futbolo turnyro varžybos Telšių apskrities futbolo federacijos taurei laimėti, kuriose dalyvavo 9 komandos dviejuose amžiaus grupėse. 7–9 kl. ir 10–12 kl.

Iš viso nuo vasario 9 d. buvo sužaista 40 rungtynių, o finaliniame ketverte susitiko 4 stipriausios turnyro komandos, kurios kovojo dėl patekimo į finalą.

Pirmieji pusfinalyje susitiko FK „Žemaitis“ ir „Džiugo“ komandos. Šioje dvikovoje abi komandos buvo vertos finalo, bet tik vienai labiau nusišypsojo fortūna, kur tik pačių rungtynių pabaigoje FK „Žemaitis“ komandai pavyko iškovoti pergalę minimaliu skirtumu 2:1 ir taip užsitikrinti vietą finale.

Antroje pusfinalio dvikovoje susitiko FC „Dublerių“ ir „Ultimatumo“ komandos. Čia taip pat vyko atkakli kova, bet „Ultimatumo“ komandai niekaip nepavyko sustabdyti FC „Dublerių“ komandos žaidėjo A. Rudoko, kuris pelnė 5 įvarčius ir atvedė savo komandą į pergalę, rezultatu 6:4 ir taip pat užsitikrino vietą finale.

Po pusfinalio rungtynių pirmieji į aikštelę išbėgo komandos, kovojančios dėl 3–4 vietų, „Džiugas“ ir „Ultimatumas“

Šiame susitikime abi komandos įrodinėjo, kad yra vertos 3 vietos turnyre, nes po pirmojo kėlinio, rezultatas buvo lygus 4:4.

Antrasis kėlinys taip pat buvo rezultatyvus, įvarčius pelnė tiek viena, tiek kita komanda ir nuaidėjus antrojo kėlinio sirenai, pergalę rezultatu 7:6 šventė „Džiugo“ komanda.

Finale dėl 1–2 vietų susitiko FK „Žemaitis“ ir FC „Dublerių“ komandos. Kaip ir dėl 3-osios vietos, taip ir finale, po pirmojo kėlinio dar nebuvo galima pasakyti kuri komanda taps nugalėtoja, nes rezultatas buvo lygus 2:2.

Antrajame kėlinyje, vis dėl to FK „Žemaitis“ komandai pavyko sėkmingiau išnaudoti susikurtas rezultatyvias progas ir taip iškovoti pergalę rezultatu 6:4, ir iškovoti čempionų vardą.

Pasibaigus finalinei dvikovai, įvyko turnyro uždarymas, kur sveikinimo žodį tarė Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas, o vėliau, kartu su Telšių rajono savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo vyr. specialistu Vygantu Macevičiumi apdovanojo turnyro prizininkus, įsteigtais Telšių apskrities futbolo federacijos medaliais, naudingiausių, bei rezultatyviausio žaidėjo prizais ir taurėmis.

7–9 kl. amžiaus grupėje trečioji vieta atiteko Telšių „United“ komandai, antrąją vietą iškovojo „TVBG“ komanda ir nugalėtojais tapo „Okolofutbola“ komanda.

10–12 kl. amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo „Džiugo“ komanda, antroji vieta atiteko FC „Dublerių“ komandai ir Telšių apskrities futbolo federacijos nugalėtojos taurė buvo įteikta FK „Žemaitis“ komandai.

Komandų naudingiausio žaidėjo prizai atiteko šiems dalyviams: Edvinui Sirutavičiui (Telšių „United“), Modestui Darbutui („TVBG“), Tomui Dabulskiui (Tryškiai), Ovidijui Dobrovolskui („Ultimatumas“), Elijui Petruliui (FC „Dubleriai“), Laurynui Urniežiui („Džiugas“) ir Martynui Rupeikiui (FK „Žemaitis“).

Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko, Tryškių komandos žaidėjui, Žilvinui Šnarui, kuris pelnė 41 įvartį.

Už pagalbą pravedant turnyrą dėkojame, Telšių „Kranto“ pagrindiniai mokyklai ir Telšių sporto ir rekreacijos centrui.

Rungtynių statistika:
Balandžio 13 d.

FK „Žemaitis“ – „Džiugas“ 2:1 (0:1)
Įvarčiai: 22, 37 min. L. Vandzinskas (FK „Žemaitis“). 18 min. E. Kenstavičius („Džiugas“).

FC „Dubleriai“ – „Ultimatumas“ 6:4 (2:3)
Įvarčiai: 4, 20, 21, 29, 38 min. A. Rudokas, 40 min. M. Jasiulis (FC „Dubleriai“). 11 min. D. Bukauskas, 12, 22 min. O. Dobrovolskas, 14 min. V. Kasparavičius („Ultimatumas“).

Dėl III – IV vietų „Džiugas“ – „Ultimatumas“ 7:6 (4:4)
Įvarčiai: 1 min. P. Tekorius, 9, 16, 31, 33 min. L. Urniežius, 15, 24 min. M. Vaičiulis („Džiugas“). 2 min. V. Kasparavičius, 7, 14 min. T. Budginas, 14, 37 min. D. Bukauskas, 27 min. O. Dobrovolskas („Ultimatumas“).

Dėl I – II vietų FK „Žemaitis“ – FC „Dubleriai“ 6:4 (2:2)
Įvarčiai: 3 min. M. Petrulis, 18, 34, 40 min. E. Stonkus, 22 min. R. Staponkus, 35 min. L. Vandzinskas (FK „Žemaitis“). 14, 15, 31 min. M. Vasiliauskas, 34 min. A. Rudokas (FC „Dubleriai“).