Telšiškiai telefoninių sukčių „pasakomis” nebetiki, bet apie tai praneša policijai

0
67

telefono-sukciaiSpalio 18 d., 13.50 val. į Telšiuose, Dariaus ir Girėno g. esantį butą paskambino vyras, prisistatęs Telšių policininku Jankausku. Atsiliepusiai moteriai B. T. vyras pasakė, kad giminaitis padarė avariją, sužalojo mergaitę ir reikia pinigų. Moteris suprato, kad tai sukčiai, nuostolio nepatyrė. Pranešė policijai dėl informacijos.

Spalio 18 d., 14.27 val. Varniuose, Telšių r. gyvenančiai A. P. į namų telefoną paskambinę telefoniniai sukčiai pranešė, kad jos sūnus nuo laiptų nustūmė mergaitę ir jai sulaužė ranką. Reikalavo pinigų žalai atlyginti. Pranešėja duomenų nesuteikė, nenukentėjo. Pranešė policijai dėl informacijos.

Spalio 18 d., 14.51 val. į Telšių mieste Kaštonų g. esančio namo laidinį telefoną paskambinęs vyriškis prisistatė policijos pareigūnu pasakė, kad skambina dėl pranešėjos sūnaus. Skambina ne pirmą kartą. Duomenų neatskleidė, nenukentėjo. Pranešė policijai dėl informacijos.

Spalio 19 d., 11.14 val. Telšiuose, Laisvės g. gyvenančiai O. R. į laidinį telefoną skambino policijos pareigūnu prisistatęs vyras. Jis teigė, kad jos sūnus sužalojo kitą žmogų. Jokia informacija nesuteikta, moteris nenukentėjo. Pranešta policijai dėl informacijos.

Spalio 19 d. 12.17 val. I. N., gyvenančiai Telšių r., Nevarėnų sen., paskambino telefoniniai sukčiai, kurie prisistatė policijos pareigūnais, teigė, kad dukra sužalojo asmenį, reikalingi pinigai. Pranešėja jokių duomenų nepateikė, nenukentėjo, pranešė policijai dėl informacijos, praneša Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Valdymo organizavimo skyrius.

Telšių.info