Telšiuose Lietuvos mokinių geografijos olimpiada

0
42

gaublysPirmą kartą Lietuvos mokinių geografijos olimpiada vyks Žemaitijoje – Telšiuose. Tai garbė ir atsakomybė Žemaitijoje pamatyti gabiausius Lietuvos mokinius, mokytojus, garbingus svečius.

Į Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinį etapą kviečiami atvykti visose savivaldybėse atrinkti mokiniai, taip pat 2011 m. respublikinio mokinių Č. Kudabos geografijos konkurso 10 ir 11–12 kl. I–II vietų laimėtojai. Taip pat olimpiadoje leidžiama dalyvauti 2011 m. respublikinės olimpiados aukso medalio laimėtojams. Olimpiados šeimininkai gauna privilegiją į šią olimpiadą deleguoti ne vieną, kaip nustatyta olimpiados nuostatuose, mokinį, o tris. Tris dienas mokiniai atliks teorines, praktines, vaizdines ir kompiuterines užduotis, susipažins su mūsų krašto gamta ir kultūra.

XXIV respublikinė geografijos olimpiada vyks 2012 m. gegužės 3–5 d. Telšiuose. Dalyvių registracija vyks 2012 m. gegužės 3 d. 10.00–13.30 val. Telšių ,,Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje, P. Cvirkos g. 2 (įvažiavimas nuo Muziejaus gatvės pusės).

Telšių.info