Telšių policija sulaikė savo kolegas – du Mažeikių r. Policijos komisariato patrulius

0
72

policija-telsiuTelšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus pareigūnai, gavę žvalgybinės informacijos ir bendradarbiaudami su Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdyba, sulaikė du Telšių apskr. vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių r. policijos komisariato patrulius.

Imuniteto skyrius pareigūnai nustatė, kad Mažeikių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio patrulis G. Ž. (gimęs 1994 m., stažas – 1 m. 5 mėn.), 2015 m. liepos mėn. 10 d. Mažeikių mieste, Ventos gatvėje, sustabdė automobilį „Renault Master“, vairuojamą neturinčio teisės vairuoti neblaivaus asmens. Kartu su to paties komisariato patrulių būrio vyresniuoju patruliu T. D. (gimusiu 1992 m., stažas vidaus tarnybai – 1 m. 5 mėn.), už tai, kad nebūtų surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, patruliai pareikalavo iš pažeidėjo kyšio. Tęsdami savo nusikalstamus veiksmus, liepos 14 d. Mažeikių mieste esančiame garažų masyve paėmė iš pažeidėjo 200 eurų kyšį, po ko buvo sulaikyti.

Patruliams pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 225 straipsnio 2 dalyje, jiems paskirtos kardomosios priemonės, bus kreipiamasi į teismą dėl jų nušalinimo. Įrodžius kaltę, jų laukia atleidimas iš policijos.

Už tokią nusikalstamą veiką LR baudžiamasis kodeksas numato baudą, arba laisvės atėmimą iki septynerių metų.