Telšių rajono meras Petras Kuizinas: „Ačiū, kad puikiai atstovavote Telšiams“

0
113

kuizinasNuaidėjo 2016 m. Lietuvos moksleivių dainų šventė Vilniuje „Tu mums viena“. Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas sostinėje renginyje dalyvavusiai koordinacinei darbo grupei ir kolektyvų vadovams suorganizavo išskirtinį padėkos vakarą. Kartu dalyvavo Lietuvos Respublikos seimo narys Valentinas Bukauskas, kuris įteikė padėkos raštus.

„Tikiu, kad kiekvienam iš Jūsų ši dainų šventė buvo neeilinė, grįžote su pilnu patirties ir įspūdžių bagažu. Dėkoju, kad atsakingai pažiūrėjote į jums pavestą misiją, puikiai pasirūpinote mūsų miesto ir rajono vaikais, suteikėte jiems galimybę dalyvauti renginyje. Atsiprašau už kilusius nesklandumus, tačiau viliuosi, jog išgyventos emocijos atpirko viską“, – sakė rajono vadovas.

Organizacinei komandai vadovavusi Telšių rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė Eglė Barčauskienė kalbėjo, kad jai išvyka į Vilnių – neeilinė: „Tai buvo rimtas iššūkis. Dėkoju komandai už pagalbą, palaikymą ir supratimą“.

Telšių kultūros centro direktorė Birutė Juozapavičienė pabrėžė, kad Telšių kolektyvų vadovai iš didžiosios raidės. „Visur, kur tik vyko renginiai, telšiškiai stovėjo pirmose gretose. Organizatorių dėmesys mums reiškia, kad esame teisingame kelyje“, – kalbėjo B. Juozapavičienė.

Lietuvos moksleivių dainų šventėje Vilniuje buvo apsilankęs ir Telšių rajono meras P. Kuizinas. Kultūros centro direktorė atkreipė dėmesį, kad vaikus jo viešnagė labai pradžiugino.

Telšių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro vadovas Robertas Surblys taip pat pasidalino prabėgusios šventės įspūdžiais. „Maistas geras, bet mūsų vyrams porcijos buvo gal kiek per mažos, tačiau visi draugiškai pasidalinome. Kai kurie vaikai prikrėtė išdaigų mokykloje, kurioje gyvenome, tačiau, pasikalbėjus su jais, išgirstas pažadas pasitaisyti. Iš tiesų, tie nesklandumai, kurių pasitaikė, rodos, pasimiršo grįžus namo“, – sakė R. Surblys.

Dėmesį koordinacinei darbo grupei ir kolektyvų vadovams parodė Seimo narys V. Bukauskas. Jis prisiminė laikus, prabėgusius Telšių muzikos mokykloje, padėkojo savo buvusiems mokytojams, pasidžiaugė, kad apie kultūrinį gyvenimą visi kalba pagarbiai ir labai vertina telšiškių pastangas. „Dėkoju už valstybės tradicijų puoselėjimą ir atsakingą darbą ruošiant jaunuosius talentus, už nuoširdų rūpestį ir pastangas reikšmingai atstovauti Telšiams“, – akcentavo Seimo narys.

V. Bukauskas įteikė padėkas koordinacinei darbo grupei (Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistėms Gražinai Barauskienei, Aurelijai Danupaitei, Monikai Jurgutytei, Daliai Sarakauskienei, Savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistei Eglei Barčauskienei, Kultūros centro direktorei Birutei Juozapavičienei, Nevarėnų kultūros centro direktoriui Albinui Šmukštai, Viešvėnų kultūros centro direktorei Rasai Vaičkutei, Savivaldybės Teisės ir administravimo skyriaus vairuotojui Zigmui Jonušui) ir meno kolektyvų vadovams (Telšių kultūros centro sportinių šokių kolektyvo „Vėlunga“ vadovei Dainai Butkienei, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos jaunių šokio grupės „Laikas“ vadovei Jūratei Valatkienei, Telšių „Kranto“ progimnazijos šiuolaikinių šokių kolektyvo „Viva“ vadovei Eglei Šilinienei, Telšių kultūros centro dainų ir šokių ansamblio „Mastis“ ir Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos jaunučių ir jaunuolių jungtinės šokių grupės vadovei Rimantei Laurinavičienei, Telšių kultūros centro vaikų folkloro ansamblio „Čiučiuruks“ vadovei Ritai Macijauskienei, Telšių muzikos mokyklos jaunučių choro vadovei Elenai Domarkienei, Telšių muzikos mokyklos merginų choro vadovei Violetai Udelcovienei, Telšių kultūros centro choreografinės grupės prie pučiamųjų instrumentų orkestro „Žingsniai“ vadovei Laimai Šiaudkulienei, Telšių muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestro vadovui R. Surbliui).

Telšių rajono savivaldybės informacija