Telšiuose vyks „Sphero“ robotukų lenktynės

0
52

SpheroIT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ Telšiuose penktadienį atidaro pirmąjį Žemaitijos sostinėje naujos koncepcijos „Išmaniųjų namų su Teo“ saloną. PC „Iki“ įsikūrusi klientų aptarnavimo erdvė apjungia šiuolaikinių namų aplinkos jaukumą ir pažangiausių technologijų paslaugas. Visą savaitę po atidarymo vyks ir pirmosios Telšiuose „Sphero“ robotukų lenktynės.

Naujos koncepcijos klientų aptarnavimo erdvėje Telšiuose pateikiamos lengvai valdomos šiuolaikinės technologijos ir pramogos. „Išmaniųjų namų su Teo“ salonas žemaičius pasitinka ne tik unikaliu interjeru, bet ir išmaniu apšvietimu.

Namų aplinką primenančiame salone telšiškiai galės susipažinti su integruotomis paslaugomis – išmaniąja „Teo“ televizija, išmaniaisiais prietaisais ir namų įranga. O atidarymo dieną, penktadienį, ir visą ateinančią savaitę „Teo“ salone bus rengiamos pirmosios Žemaitijoje mažųjų robotukų „Sphero“ lenktynės. Greičiausiai „Sphero“ trasą įveikęs dalyvis bus apdovanotas išmaniuoju žingsniamačiu. Nueitus žingsnius skaičiuoti galės ir kelios dešimtys pirmųjų „Teo“ klientų, užsisakę „Teo“ paslaugas naujajame salone. O artėjančios Mindaugo karūnavimo dienos proga, visiems Mindaugams, kurie yra „Teo“ klientai, bus įteikta speciali dovana.

„Žemaičiai yra praktiški žmonės ir pageidauja šiuolaikinių paslaugų ir išmanių įrenginių, kuriais yra paprasta naudotis. Todėl „Teo“ salone turime ne tik išmaniąją televizija, bet ir patogią parduotuvę su naujausiais televizoriais, kompiuteriais ir kitais įrenginiais. Viskas iš vienų „Teo“ rankų ir jaukiai, taip kaip namuose“, – sako Audrius Kesminas, „Teo“ Vakarų regiono pardavimų vadovas.

Vasaros pradžioje bendrovė „Teo“ iki šiol teiktą 500 megabitų per sekundę (Mb/s) greitaveiką padidino iki 600 Mb/s ir tapo įgaliota „Apple“ produktų pardavėja.

Nors telekomunikacijų ir mokamos televizijos rinka Lietuvoje pernai traukėsi, „Teo“ klientų skaičius augo. Klientų, besinaudojančių šviesolaidiniu „Teo“ internetu skaičius pernai išaugo daugiau kaip dešimtadaliu ir viršijo 200 tūkstančių. „Išmaniosios „Teo“ televizijos“ klientų skaičius pernai didėjo beveik ketvirtadaliu – iki 130 tūkstančių.

Audrius Stasiulaitis
„Teo“ atstovas žiniasklaidai