Užpuolikai ištempė iš automobilio ir sumušė žmogų

0
33

Sausio 9 d. skundu į Telšių aps. VPK kreipėsi A. Š., gyvenantis Telšių r., Viešvėnų k., pranešdamas apie tai, kad Nekrašiškių kaime buvo apspardytas jo automobilis ,,VOLVO“, jis pats dviejų jaunuolių ištemtas iš mašinos ir jam į įvairias kūno vietas buvo suduoti smūgiai.

M. J., gimęs 1976 m., gyv. Telšiuose, laikotarpyje nuo 2011 m. rugpjūčio 30 d. iki 2012 m. sausio 9 d., namuose, būdamas neblaivus, nuolat baugina buvusią sutuoktinę A. J., mažamečius vaikus, grasindamas juos sumušti, pastoviai daužo buto duris, trukdo ramiai miegoti naktį. Dėl tokio M. J.  elgesio moteris ir vaikai bijo būti namuose. Taip pat M. J. vaikų akivaizdoje smurtauja prieš buvusią sutuoktinę, ją vadina necenzūriniais žodžiais. Smurtautojas sulaikytas 48 valandoms.

Kiti įvykiai

Sausio 9 d., apie 17 val. neblaivus A. L., gimęs 1946 m., gyv. Telšių r., Rainiuose, namuose keikė necenzūriniais žodžiais žmoną V. L., bandė suduoti jai kumščiu į veidą, tačiau moteris smūgio išvengė, vyrą nuo savęs nustumdama. A. L. agresyvus žmonos atžvilgiu apie tris metus, pastoviai jos atžvilgiu naudoja psichologinį smurtą, veja iš namų, yra naudojęs ne kartą ir fizinį smurtą. Vyras sulaikytas 48 valandoms, jam nustatytas vidutinis (2,08 prom.) girtumas.

Pilietis R. G., gyvenantis Telšių r., pagal Telšių r. apylinkės teismo išduotą vykdomąjį raštą privalėdamas mokėti nepilnametės dukters išlaikymui alimentus, nuo 2002 m. gegužės 16 d. vengė šios pareigos.

Sausio 9 d. skundu kreipėsi R. P., gyvenanti Telšiuose, pranešdama apie tai, kad sausio 8 d., apie 16 val. jos nepilnametė dukra internetiniame puslapyje ,,hotnot“ rado ją šmeižiančią informaciją.

Sausio 9 d. 18.07 v al. Užregistruotas pranešimas, kad Dariaus ir Girėno gatvėje, prie parduotuvės guli žmogus. GMP vyriškį pristatė į Telšių ligoninę. 21.00 val. iš priėmimo skyriaus gautas pranešimas, kad pristatytam A. Ž., gimusiam 1974 m., gyv. Telšiuose, nustatytas girtumas bei lupos mušta žaizda. Išleistas gydytis ambulatoriškai.

 

Telšių.info