Vaikų žvejybos varžybos Mastyje

0
35

zvejaiVakar Telšių apsk. vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyris kartu su Masčio žvejų asociacija Telšių miesto ir rajono nepilnamečiams surengė mėgėjiškos žūklės varžybas „Jaunieji žvejai 2012“.

Nepabūgę labai lietingos dienos susirinko net 23 jaunieji dalyviai. Jaunieji žvejai buvo suskirstyti į tris amžiaus kategorijas: iki 10m, 10-14 m, 14-17 m. Varžybų startas žvejybai buvo kiek neįprastas – tai policijos tarnybinio automobilio garso signalas. Po keleto valandų trukusių įnirtingų varžybų teisėjai skaičiavo rezultatus.

Jauniausių amžiaus grupėje 1-ąją vietą laimėjo Lukas Racevičius, o antras liko Arnas Varanavičius. Amžiaus kategorijoje 10-14 m. pirmąją vietą laimėjo Rimvydas Raudonius. „Vyriausieji“ dalyviai pasiskirstė sekančiai: pirmas – Egdūnas Šimkus, antras – Tomas Bagužis ir trečiasis Virmantas Nika. Visi prizininkai buvo apdovanoti Telšių apsk. vyriausiojo policijos komisariato ir Masčio žvejų asociacijos diplomais, medaliais bei taurėmis. Įsteigti ir papildomi prizai: „Jauniausiam dalyviui“ – tai šešiamečiui Lukui Racevičiui, kuriam D. Kovienės įmonė padovanojo meškerę. Telšių medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas A. Binza pasveikino didžiausią žuvį (0,390 kg.) sugavusį jaunąjį žveją Egdūną Šimkų. Taip pat šie vaikai buvo apdovanoti ir padėkomis. Nepamiršta buvo ir varžybose iki pabaigos dalyvavusi vienuolikmetė mergaitė – Ineta Šimkutė, kuri buvo apdovanota prizu.

zvejai2

Prevencijos poskyrio viršininkas G. Apūkas pažadėjo, kad pirmos tokios varžybos įgaus tradiciją ir bus rengiamos kiekvienais metais, nes jauniesiems žvejams praleistas laikas, nors ir stipriam lietui lyjant, labai patiko, praneša Telšių apsk. vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrius.

Telšių.info