Vandens nuotykiai šeimai ir draugams Ventspilyje

0
80

 

Papasakosime apie vasaros saulę pačiame Ventspilio miesto centre. Ventspilio vandens nuotykių parkas – tai vieta, kur maloni šiluma, saulė ir baseinai džiugina kiekvieną šeimos ar draugų kompanijos narį arba individualų lankytoją.

Vandens atrakcionų zonoje šiltas vanduo burbuliuoja, o purslai gaivina. Čia įrengtas dirbtinių bangų baseinas su priešpriešinėmis masažo srovėmis ir fontanais. Yra ir šiltas baseinas su vandens kaskada, vaikų baseinas su figūromis bei du nusileidimo kalneliai, „Kalnų upė”, SPA vonios bei sauna.

Ramybės ir atgaivos suteiks SPA zona, kurioje yra trys skirtingos pirtys – turkiška pirtis, aromatinė sauna ir Tylarium sauna, druskos kambarys, šalto vandens baseinas, masažo vonia, masažo dušas, šalto vandens kubilas ir dirbtinio ledo generatorius. Turkiškoje pirtyje lankytojai patys gali pasirinkti įvairius aromatus. Pirtyse, saunose ir druskos kambariuose groja raminanti muzika. Būnant druskos kambaryje, skatinamas viso organizmo valymas ir atsinaujinimas, šalinami sukaupta įtampa ir nuovargis, pagerėja kūno odos struktūra, susitvarko natūrali medžiagų apykaita. Druskos kambaryje rekomenduojama pabūti 15 – 20 minučių.

Per pastarąjį dešimtmetį Ventspilis buvo vienas gražiausių ir labiausiai turistų lankomų Europos miestų. Šiuo metu Ventspilis yra susikūręs savo pinigą – ventą, kurio dėka miestas pasidarė dar patrauklesnis savo draugams ir svečiams.

Kiekvienas lankytojas, kas apsilankys Ventspilio turizmo  informacijos centre iki š.m. gruodžio 1 dienos, gaus dovanų 300 ventų.Viena galimybių užsidirbti ventų virtualioje aplinkoje yra „ Kelionių konstruktorius“. Sukūrus savo kelionių po Ventspilį vaizdo įrašų konstruktorių, papildomai gausite 500 virtualių ventų.  Jūs turėsite galimybę užsidirbti ir kaupti Ventspilio ventus, jeigu dalyvausite įvairioje virtualios Ventspilio ambasados veikloje :  www.visitventspils.com.

Turėdami ventų galėsite gauti nuolaidasVandens ir pramogų parke , dalį kainos už paslaugas apmokėdami ventais. Paslaugų, už kurias galima atsiskaityti ventais, sąrašą rasite:  www.udensparks.lv.

Vandens nuotykių parkas veikia kasdien, telefonas informacijai 63623974.

Informaciją apie vandens nuotykių parką rasite interneto tinklalapyje: www.udensparks.lv

Foto: Juris Presņikovs.