Vėlų vakarą Telšiuose pavogtą automobilį savininkui pareigūnai grąžino vos už keleto minučių

0
54

pavogras-automobilisLapkričio 7-ąją, 21.30 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie pavogtą automobilį „Nissan Primera“, kuris stovėjo Telšiuose, Kauno g., automobilių stovėjimo aikštelėje šalia prekybos centro. 29-erių vyras į užvestą automobilį krovė kompiuterinę techniką. Grįžusio pasiimti daiktų į prekybos centrą, iš jo išėjusio vyro laukė nemaloni staigmena – savo transporto priemonę jis išvydo nuvažiuojančią. Spėjama, kad masalu vagims tapo ne 1998 metų laidos „Nissan Primera“, o į jį sukrauta 900 eurų vertės kompiuterinė technika.

Vos gavus pranešimą, Telšių mieste ir rajone patruliavusios ir viešąją tvarką užtikrinusios gausios policijos pareigūnų pajėgos buvo sutelktos pavogtam automobiliui rasti. Savininkui nurodžius, jog jo automobilis pajudėjo link Rainių kaimo, visi aplinkiniai keliai pradėti tikrinti. Vienam iš patruliavusių ekipažų judant nuo Biržuvėnų kaimo, pravažiavus Rūdupius, vos už 5 minučių nuo gauto pranešimo, prasilenkta su įtarimą sukėlusiais automobiliais. Pareigūnai pastebėjo du, vienas paskui kitą važiuojančius automobilius, iš kurių antrasis buvo be įjungtų šviesos žibintų ir atitinkantis ieškomo automobilio požymius. Sustabdžius „Nissan Primera“ paaiškėjo, kad automobilis – būtent tas, kurio ieškoma. Už jo vairo sėdėjusiam 21-erių telšiškiui nustatytas lengvas – 1,40 promilių girtumas, jis uždarytas į areštinę. Kartu su pavogta transporto priemone vyko ir bendraamžė neblaivi (nustatytas 1,04 promilių girtumas) pilietė, kuri po apklausos paleista. Apklausta ir vogtą „Nissan Primera“ kitu automobiliu „lydėjusi“ porelė (27 vyras ir 23 moteris).

Už vairavimą išgėrus, vogtą transporto priemonę vairavusio telšiškio atžvilgiu pradėta administracinė teisena pagal LR ATPK 126 str. 1 d., dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. (Vagystė) 2 d.

„Tariu nuoširdų ačiū Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams, kurie operatyviai sureagavę į mano pranešimą, vos per keletą minučių tamsoje sugebėjo rasti ir grąžinti neapgadintą automobilį ir visus jame buvusius daiktus“, – į pareigūnus kreipėsi savo turtą trumpam praradęs vyras.

Video medžiaga:


Telšių aps. VPK informacija