Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis pareigūnai stiprins patruliavimą keliuose

0
67

policija3Spalio pabaiga-lapkričio pradžia – laikotarpis, kai daugelis vyksta lankyti artimųjų kapų. Dėl šios priežasties visuose šalies keliuose suintensyvėja eismas, atsiranda spūstys, žmonės patiria problemų statant automobilius. Atsižvelgiant į tai ir siekiant Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų bei nusikalstamų veikų prevenciją, bus vykdomos sustiprintos policinės priemonės. Jų metu pareigūnai kontroliuos transporto priemonių srautus ir reguliuos eismą, bus pasiruošę suteikti visokeriopą pagalbą asmenims, vykstantiems lankyti kapų. Pareigūnų patruliavimo maršrutai bus nukreipti į masines žmonių susibūrimo vietas, atkreipiant dėmesį į vietas, kuriose dažniausiai įvyksta teisės pažeidimai, eismo įvykiai. Į pagalbą bus pasitelkiami ir policijos rėmėjai.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai taip pat įspėja, kad šiomis dienomis pa-daugėja atvejų, kai apvagiami ilgesniam laikui be priežiūros palikti gyvenamieji namai, butai, transporto priemonės. Todėl gyventojai raginami būti atsargūs ir budrūs, tinkamai prižiūrėti savo turtą, o išvykus ilgesniam laikui pasirūpinti, kad be priežiūros nebūtų palikti brangūs daiktai.

Policijos pareigūnai primena, kad prie kapinių nepamirštumėte užrakinti automobilio, uždaryti langų, įjungti signalizacijos, nepalikite viduje savo asmeninių daiktų. Atidūs būkite ir tvarkydami kapus – be priežiūros šalia kapo nepalikite rankinių, kitų daiktų. Išvažiuodami iš namų, nepamirškite užrakinti durų, įjungti signalizacijos, paprašyti, kad būstą prižiūrėtų kaimynai.

Telšių aps. VPK informacija