Vyras smurtavo namuose

0
729

Į Telšių apskr. VPK pareiškimu kreipėsi I. G., gimusi 1959 m., gyv. Telšių r., Varniuose,  pranešdama apie tai, kad sausio 8 d., apie 00.00 val. namuose ją sumušė vyras J. G., gimęs 1954 m., suduodamas tris kartus į galvą bei į lūpą, kurią prakirto, tuo sukeldamas fizinį skausmą. Sausio 12 d. ,  vadovaujantis LR BPK 140 str., įtariamasis J. G. sulaikytas 48 valandoms ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo kamerą.

Kiti įvykiai

Sausio 12 d. 15.30 val. užregistruotas pranešimas, kad Luokės g., turguje, pasak pranešėjos, neblaivus asmuo. Informacija pasitvirtino. Į VPK pristatytas V. B., gimęs 1958 m., gyv. Telšiuose, Luokės g., kuris, būdamas neblaivus, griuvinėjo, sunkiai orientavosi aplinkoje, tuo pažeidė žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę. Atliekant piliečio apžiūrą rastas 0,33 l talpos butelis, pripildytas skysčio, turinčio specifinio naminės degtinės kvapo. Surinkta medžiaga protokolo surašymui.

Sausio 12 d. 18.47 val. užregistruotas pranešimas, kad Telšių r., važiuojant link Degaičių, apie 6 km nuo Telšių yra nuo kelio nuvažiavęs automobilis ,,Renault Espace‘. Kaip įtariama, vairuotojas neblaivus, vaikštinėja ant važiuojamosios dalies be atšvaitų. Praneša pravažiuojantis pilietis, kuris buvo sustabdytas ir prašomas, jog būtų ištemptas automobilis. Nuvykę policijos pareigūnai eismo įvykio požymių nenustatė, tačiau nustatyta, kad J. B., gimęs 1990 m., būdamas neblaivus (2.28 prom.), vairavo automobilį ,,Renault Espace“. Vairuotojui surašytas protokolas, automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.

 

Telšių.info